Poskytuji provedení analýzy současného stavu SEO vašich webových stránek spolu s doporučeními pro řešení současných problémů a budoucí rozvoj.

Mé zkušenosti

SEO optimalizací webových stránek se zabývám již více než deset let. Hlavní část zkušeností jsem získal během mého pobytu v Kanadě, kde jsem pracoval pro online marketingovou agenturu. Zpracovával jsme analýzy a audity webových stránek kanadských a amerických společností (Solarwinds, Zimbra, Alien Vault a další).

K čemu je dobrá SEO analýza

SEO je zkratka pro Search Engine Optimization, což lze přeložit jako optimalizace pro vyhledávače. Vaše webové stránky mohou být hůře nebo lépe optimalizované pro vyhledávače (zejména Google a v českém prostředí i Seznam). Na základě kvality vaší optimalizace se umisťujete lépe či hůře v porovnání s konkurencí, která má obsah zaměřený na stejné či podobné téma a cílí na stejná klíčová slova.

Díky dobře provedené optimalizaci se budete umisťovat lépe než vaše konkurence a/nebo budete získávat kvalitnější návštěvnost (tj. více návštěvníků, kteří provedou chtěnou akci na vašem webu).

Co se díky analýze dozvíte

Zpracuji SEO analýzu vašich webových stránek. Dozvíte se o nedostatcích v optimalizaci pro vyhledávače jak přímo na vašem webu (onsite faktory), tak mimo váš web – prolinky z ostatních webů (offsite faktory). Každé doporučení bude označeno prioritou a náročností na realizaci.

Celá analýza je dokument v rozsahu několika stran formátu A4. Přesný rozsah dokumentu se liší podle daných webových stránek a množství doporučení. Pro provedení analýzy používám profesionální placené nástroje.

Cena za provedení SEO analýzy

Cena: 4000 Kč (bez DPH)

Analýza bude vypracována do 14 dnů od zaplacení 50% zálohy.
Příplatek za expresní vypracování do 4 pracovních dnů +2000 Kč.

Kontaktní formulář

  Často kladené otázky

  Dokážete navržené změny i realizovat?

  Dokázal bych, ale v tuto chvíli na to bohužel nemám prostor. Výsledná zpráva je doporučení pro Vás nebo pro správce vašich webových stránek. Případně mohu zajistit kontakt na vývojáře, kteří se zabývají tvorbou webových stránek a doporučené změny jsou schopni zrealizovat.

  Kdy mohu očekávat, že se dostaví efekt provedené optimalizace

  Záleží na povaze doporučených změn. Některé změny se ve vyhledávačích projeví rychle, v případě jiných se potřeba čekat delší dobu (řádově týdny).

  Co je pro provedení analýzy potřeba

  Prakticky mi stačí jen adresa vašeho webu, ale je vhodné mít přístup do Google Analytics (nebo jiného nástroje pro sledování návštěvnosti) a Google Search Console.

  Jaké zlepšení mohu očekávat

  Záleží na úrovni stávající optimalizace webu a zda provedete všechny navržené změny. Zlepšení může být v řádu desítek procent, ale i násobků stávající návštěvnosti.